مرغ گران می شود ؟

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت:

از فردا قیمت مرغ با افزایش ۶۰۰ تومانی در هر کیلو به مرز ۶ هزار تومان خواهد رسید.

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اشاره به قیمت مرغ اظهار داشت: از اوایل فروردین ماه قیمت مرغ در بازار به سبب نبود تقاضا و هزینه بالای خانوارها در اسفند ماه با کاهش شدید قیمت مواجه بوده است.

94-12-2jnews8604

وی افزود: براساس آخرین آمار قیمت هر کیلو مرغ زنده ۴ هزار و ۸۰۰ تومان، توزیع مرغ درب واحد های صنفی ۴ هزار و ۹۰۰ تومان و  فروش مرغ آماده به طبخ برای مصرف کننده ۵ هزار و ۴۰۰ تومان است.

به گفته وی قیمت هر کیلو ران مرغ با کمر ۴ هزار و ۴۰۰ تومان و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ ۵ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می رسد.

یوسف خانی با اشاره به پیش بینی وضعیت قیمت مرغ در روزهای آتی بیان داشت: براساس پیش بینی های صورت گرفته از فردا قیمت مرغ با افزایش ۶۰۰ تومانی در هر کیلو به مرز ۶ هزار تومان خواهد رسید.

*** قیمت ماهی کاهش یافت
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با  اشاره به وضعیت بازار ماهی در بازار تصریح کرد: خوشبختانه از اسفند ماه تا کنون قیمت ماهی در بازار به جز چند قلم تغییر محسوسی نداشته است.

وی در پایان بیان کرد: در واقع به سبب شرایط صید و آب و هوا تنها حلوای سیاه با کاهش ۶ هزار تومانی از  مرز ۲۵ هزار تومان به ۱۹ هزار تومان رسیده و همچنین ماهی سفید با کاهش هزار تومانی از ۲۵ هزار تومان به ۲۴ هزار تومان تقلیل یافته است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!